torun

Aneta Borowiec

Jak zostać wolontariuszem

Jak zostać wolontariuszem

Chcesz zostać wolontariuszem? Nie wiesz dokąd się zgłosić? Poniżej przedstawiamy adresy dużych organizacji wolontariackich oraz centrum wolonatriatu, czyli instytucji zrzeszających organizacji wolontariackie. Wszędzie tam można szukać informacji o pracy dla wolontariuszy. I to przez cały rok.

Ilu ławników, gdzie składać papiery

Poniżej publikujemy informacje zebrane przez reporterów "Gazety" z największych miast. Liczba przy nazwie miejscowości oznacza to, ilu potrzeba ławników w danej miejscowości. Następnie piszemy, gdzie można zasięgnąć informacji i składać dokumenty.

torun - ogłoszenia z GazetaPraca.pl

Tunay Torun

Tunay Torun (ur. 21 kwietnia 1990 w Hamburgu) – turecki piłkarz grający na pozycji napastnika. Kariera klubowaW 2006 roku grał w FC St. Pauli i w tym samym roku przeniósł się do Hamburger SV, gdzie w drużynie juniorów grał do 2007 roku. W 2008 roku został zawodnikiem seniorów Hamburger SV

Plik:Panorama Torunia (Panorama of Torun).jpg

Plik:Torun NMP sklepienie nawa gl 02 ver 2.jpg

Plik:Torun klamka ul Szosa Chelminska.jpg

Struga Wielanda

Stawkimapa.um.torun.pl/.

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.

torun

Toruń (niem. Thorn, łac. Thorunia, Torunium) - miasto w województwie kujawsko-pomorskim. Prawobrzeżna część miasta leży na Pomorzu, lewobrzeżna część położona jest na Kujawach. Miasto leży nad Wisłą i Drwęcą. Duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy.Od 1999 siedziba władz samorządowych województwa kujawsko-pomorskiegoArt. 3. mówi: "Siedzibą wojewody i sejmiku województwa są: 2) w

więcej o torun na pl.wikipedia.org