selgros

Marek Szempliński, Wrocław

Selgros zwalnia związkowców

Selgros zwalnia związkowców

Dyrekcja hipermarketu Selgros w podwrocławskiej Długołęce tuż przed świętami zwolniła kilku pracowników, którzy zakładali związki zawodowe.

Praca w supermarkecie: święta na półkach

Prowadzona od ośmiu lat akcja "Nie przehandluj pierwszej gwiazdki" zaczyna przynosić efekty. My - klienci - nie siedzimy już w sklepach do wieczora w Wigilię. Ale i tak pracownicy świąt nie lubią

Pięć patentów na ugotowanie frajera w Anglii

Przepis musi być prosty. Im prostszy - tym lepszy, bo wtedy ofiara nie nabiera podejrzeń. Efekt zawsze jest ten sam: kasa zmienia właściciela, a roboty (mieszkania) jak nie było - tak nie ma.

selgros - ogłoszenia z GazetaPraca.pl

Selgros

Selgros Cash and Carry – sieć hurtowni (tzw. cash and carry) dla przedsiębiorców.W 2012 Selgros posiadał 45 hurtowni na terenie Niemiec, 17 w Rumunii, 15 na terenie Polski i 4 w Rosji. Historia 1997: otwarcie pierwszej hali w Polsce, w Poznaniu przy ulicy Zamenhofa na Ratajach; 1998

Cash and carry

Cash and carry - typ wielkopowierzchniowego sklepu-samoobsługowej hurtowni, przeznaczonego dla przedsiębiorców i detalistów.Do najbardziej znanych w Polsce należą sieci: Makro Cash and Carry, Selgros Cash and Carry oraz Eurocash Cash and Carry.

Szeroka No. 9

najlepszych polskich restauracji – POLAND 100 BEST RESTAURANTS AWARDS BY SELGROS 2013

Owczarnia (Gdańsk)

, nazywany dziś Nowym Światem.W Owczarni znajduje się leśniczówka oraz węzeł drogowy z obwodnicą Trójmiasta umożliwiający dojazd do Pomorskiej Giełdy Hurtu Rolno-Spożywczego Renk i Cash and Carry Selgros oraz przesypowni wapieni i gipsów.Wzdłuż współczesnej ul. Owczarnia przebiegała granica Wolnego Miasta

Łęg (Kraków)

Łęg – obszar Krakowa wchodzący w skład Dzielnicy XIV Czyżyny. Znajduje się bezpośrednio przy lewym brzegu Wisły.W Łęgu znajduje się Elektrociepłownia Kraków, studio widowisk artystycznych S-3 TVP Kraków, Centrum Handlowe M1 oraz hipermarket Selgros, a także Lasek Łęgowski. Most Nowohucki

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.

selgros

Selgros Połczyńska, Warszawa
Selgros Cash and Carry - sieć hurtowni (tzw. cash and carry) dla przedsiębiorców, spółka siostrzana niemieckiej spółki OHG Fegro/Selgros, należy do SELGROS Sp. z o.o. założonej w 1959 roku.
W chwili obecnej Selgros posiada 45 hurtowni na terenie Niemiec, 17 w Rumunii, 12 na terenie Polski i 2 w Rosji.

więcej o selgros na pl.wikipedia.org

Zdjęcia - selgros