rossmann

Dominika Karp

Wolimy krótsze przerwy w pracy?

Wolimy krótsze przerwy w pracy?

Kanapki i posiłki przyniesione z domu powoli odchodzą do lamusa. Coraz więcej pracowników woli wyjść na lunch, lub zjeść coś w barku, zamówić posiłek na stołówce lub przekąsić coś poza miejscem pracy. Nie wszyscy jednak mają taką możliwość.

40-letni pracownik? To cudownie

Coraz więcej firm zaczyna doceniać pracowników w wieku 40+ i 50+. Pracodawcy cenią nie tylko ich zawodowe umiejętności, ale też życiowe doświadczenie. I chcą, by swoją wiedzę przekazywali młodszym kolegom z firmy.

rossmann - ogłoszenia z GazetaPraca.pl

Rossmann

Rossmann, właśc. Dirk Rossmann GmbH – jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie, funkcjonująca w Niemczech, Polsce, Czechach, Albanii, Turcji i na Węgrzech założona przez Dirka Rossmanna w 1972 roku.W Polsce Rossmann posiada ponad 700 placówek samoobsługowych zlokalizowanych głównie

Gustav Rossmann

Gustaw Rossmann – niemiecki architekt z Düsseldorfu.Od 1 czerwca 1917 roku został mianowany kierownikiem artystycznym i głównym architektem Oddziału Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie w Okręgu V – "Pilzno". Jego projekty były także realizowane poza Okręgiem V

Henryk Wilhelm Rossmann

Henryk Wilhelm Rossmann (ur. 18 lipca 1787 w Köstritz, zm. 22 czerwca 1850 w Warszawie) – inżynier, działacz społeczny, pułkownik, profesor Wojskowej Szkoły Aplikacyjnej. Biogram Z pochodzenia Saksończyk. Syn Jana Krzysztofa Rossmanna i Heleny Marii z Kehrerów. Oficer saperów w wojsku

Oderturm

gabinety lekarskie, banki i instytucje finansowe.Na dole Oderturmu znajduje się centrum handlowe (m.in. sklep sieci Rossmann, księgarnia "Ulrich von Hutten" i punkty gastronomiczne).

Wieżowiec Widok

mieszkań (w tym 11 apartamentów), galeria handlowo-usługowa (parter), garaż wielostanowiskowy (kondygnacje -1 i 1). Do dyspozycji mieszkańców budynku udostępnione są: portiernia z całodobową ochroną. W części handlowo-usługowej budynku znajdują się następujące sklepy: drogeria Rossmann market

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.

rossmann

Główna siedziba Rossmanna w Burgwedel
Rossmann, właśc. Dirk Rossmann GmbH - to obecnie jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie, funkcjonująca w Niemczech, Polsce, Czechach, Słowenii, Turcji i na Węgrzech. W Polsce Rossmann posiada sieć ok. 450 placówek samoobsługowych zlokalizowanych głównie w większych miastach, ale nie omija też małych miasteczek. Centrala firmy znajduje się w Łodzi.

więcej o rossmann na pl.wikipedia.org