rossmann

Dominika Karp

Wolimy krótsze przerwy w pracy?

Wolimy krótsze przerwy w pracy?

Kanapki i posiłki przyniesione z domu powoli odchodzą do lamusa. Coraz więcej pracowników woli wyjść na lunch, lub zjeść coś w barku, zamówić posiłek na stołówce lub przekąsić coś poza miejscem pracy. Nie wszyscy jednak mają taką możliwość.

40-letni pracownik? To cudownie

Coraz więcej firm zaczyna doceniać pracowników w wieku 40+ i 50+. Pracodawcy cenią nie tylko ich zawodowe umiejętności, ale też życiowe doświadczenie. I chcą, by swoją wiedzę przekazywali młodszym kolegom z firmy.

rossmann - ogłoszenia z GazetaPraca.pl

Rossmann

Rossmann, właśc. Dirk Rossmann GmbH – jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie, funkcjonująca w Niemczech, Polsce, Czechach, Albanii, Turcji i na Węgrzech założona przez Dirka Rossmanna w 1972 roku.W Polsce Rossmann posiada ponad 700 placówek samoobsługowych zlokalizowanych głównie

Gustav Rossmann

Gustaw Rossmann – niemiecki architekt z Düsseldorfu.Od 1 czerwca 1917 roku został mianowany kierownikiem artystycznym i głównym architektem Oddziału Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie w Okręgu V – "Pilzno". Jego projekty były także realizowane poza Okręgiem V

Henryk Wilhelm Rossmann

Henryk Wilhelm Rossmann (ur. 18 lipca 1787 w Köstritz, zm. 22 czerwca 1850 w Warszawie) – inżynier, działacz społeczny, pułkownik, profesor Wojskowej Szkoły Aplikacyjnej. Biogram Z pochodzenia Saksończyk. Syn Jana Krzysztofa Rossmanna i Heleny Marii z Kehrerów. Oficer saperów w wojsku

Oderturm

gabinety lekarskie, banki i instytucje finansowe.Na dole Oderturmu znajduje się centrum handlowe (m.in. sklep sieci Rossmann, księgarnia "Ulrich von Hutten" i punkty gastronomiczne).

Lili Marlene (album)

Lili Marlene – pierwszy studyjny album zespołu Lili Marlene wydany przez firmę Rossmann w ramach akcji Pierwsza Płyta w 2007 r. Lista utworów Głośniej od bomb Bądź zła 23 Samotne znikanie (part 1) Samotne znikanie (part 2) STOP! Kwiaty Emptiness Sleepless Nigdy więcej Koniec efektu placebo

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.

rossmann

Główna siedziba Rossmanna w Burgwedel
Rossmann, właśc. Dirk Rossmann GmbH - to obecnie jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie, funkcjonująca w Niemczech, Polsce, Czechach, Słowenii, Turcji i na Węgrzech. W Polsce Rossmann posiada sieć ok. 450 placówek samoobsługowych zlokalizowanych głównie w większych miastach, ale nie omija też małych miasteczek. Centrala firmy znajduje się w Łodzi.

więcej o rossmann na pl.wikipedia.org