pianki

redPor

Cafe latte

Cafe latte

Moja ulubiona kawa to café latte powoli zalewana w szklance gorącym mlekiem.Lubię jej zapach i cały ten rytuał połączeń: kawa - mleko, kawa - pianka, śmietanka. "Wpadnij na kawę" znaczy: "Chcę pogadać".

Moje biuro? Galeria handlowa

Nie mają biura, a w domu pracować już nie chcą. W kawiarni bywa zbyt duszno, za ciemno, a tu ciągle coś się dzieje. Są ludzie, dużo przestrzeni i wszystko pod ręką - freelancerzy coraz chętniej wychodzą do pracy do... galerii handlowych.

Mój zawód - ten sam, a jednak inny

Kiedyś fryzjerka, sekretarka, spikerka. Dziś stylistka fryzur, asystentka, prezenterka. W naszej pracy w ostatnich dekadach zmieniło się niemal wszystko. Pojawiły się nowe rozwiązania techniczne, narzędzia, prawa, obowiązki i osiągnięcia. Ale i tak, jak zawsze, najważniejszy jest człowiek, który tę pracę wykonuje. I od niego najwięcej zależy.

Kotletten to bokobrody

dziennie. Za darmo farby do włosów, pianki, żele. Bożena dojeżdża codziennie stopem z Morynia. Paulę podwozi chłopak z Mieszkowic. Diana wynajmuje kawalerkę w Cedyni za całe 300 marek miesięcznie. Pracują po dwanaście godzin dziennie, co czwarty dzień mają wolny. - Jestem już tak zmęczona, że w sobotę nie

pianki - ogłoszenia z GazetaPraca.pl

pianki

3 miejscowości w Polsce:
Pianki - wieś w woj. mazowieckim, w pow. sierpeckim, w gminie Rościszewo
Pianki - wieś w woj. podlaskim, w pow. łomżyńskim, w gminie Zbójna
Pianki - wieś w woj. warmińsko-mazurskim, w pow. piskim, w gminie Orzysz
Zobacz też: Boguty-Pianki

więcej o pianki na pl.wikipedia.org