pianki

redPor

Cafe latte

Cafe latte

Moja ulubiona kawa to café latte powoli zalewana w szklance gorącym mlekiem.Lubię jej zapach i cały ten rytuał połączeń: kawa - mleko, kawa - pianka, śmietanka. "Wpadnij na kawę" znaczy: "Chcę pogadać".

Moje biuro? Galeria handlowa

Nie mają biura, a w domu pracować już nie chcą. W kawiarni bywa zbyt duszno, za ciemno, a tu ciągle coś się dzieje. Są ludzie, dużo przestrzeni i wszystko pod ręką - freelancerzy coraz chętniej wychodzą do pracy do... galerii handlowych.

Mój zawód - ten sam, a jednak inny

Kiedyś fryzjerka, sekretarka, spikerka. Dziś stylistka fryzur, asystentka, prezenterka. W naszej pracy w ostatnich dekadach zmieniło się niemal wszystko. Pojawiły się nowe rozwiązania techniczne, narzędzia, prawa, obowiązki i osiągnięcia. Ale i tak, jak zawsze, najważniejszy jest człowiek, który tę pracę wykonuje. I od niego najwięcej zależy.

Praca w McDonald's: 96 cheeseburgerów na godzinę

Praca w McDonald's: 96 cheeseburgerów na godzinę

zmywalne kafelki. Tostery nie mają z tyłu ścianek, więc bułki często spadają. Trzeba je gołą ręką wydostać spomiędzy kabli i gorących tafli.Na zapleczu jest apteczka, a w niej plasterki i pianka na oparzenia. Ryśkowi nie pomogła.SchodzęPiszczy cały czas. Piszczy każdy z czterech tosterów, że buła jest

Kotletten to bokobrody

dziennie. Za darmo farby do włosów, pianki, żele. Bożena dojeżdża codziennie stopem z Morynia. Paulę podwozi chłopak z Mieszkowic. Diana wynajmuje kawalerkę w Cedyni za całe 300 marek miesięcznie. Pracują po dwanaście godzin dziennie, co czwarty dzień mają wolny. - Jestem już tak zmęczona, że w sobotę nie

pianki - ogłoszenia z GazetaPraca.pl

Pianki

3 miejscowości w Polsce: Pianki - wieś w woj. mazowieckim, w pow. sierpeckim, w gminie Rościszewo Pianki - wieś w woj. podlaskim, w pow. łomżyńskim, w gminie Zbójna Pianki - wieś w woj. warmińsko-mazurskim, w pow. piskim, w gminie Orzysz Zobacz też: Boguty-Pianki

Boguty-Pianki

Boguty-Pianki – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie ostrowskim, w gminie Boguty-Pianki. Miejscowość jest siedzibą gminy.W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.Obok przepływa rzeczka Pukawka, dopływ Bugu.Miejscowość

Smosarz-Pianki

Smosarz-Pianki – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie ciechanowskim, w gminie Gołymin-Ośrodek.W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa ciechanowskiego.

Pianki (województwo mazowieckie)

Pianki – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie sierpeckim, w gminie Rościszewo.W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa płockiego.

Pianki (województwo podlaskie)

Pianki – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie łomżyńskim, w gminie Zbójna.W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie łomżyńskim.

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.

pianki

3 miejscowości w Polsce:
Pianki - wieś w woj. mazowieckim, w pow. sierpeckim, w gminie Rościszewo
Pianki - wieś w woj. podlaskim, w pow. łomżyńskim, w gminie Zbójna
Pianki - wieś w woj. warmińsko-mazurskim, w pow. piskim, w gminie Orzysz
Zobacz też: Boguty-Pianki

więcej o pianki na pl.wikipedia.org