operator koparki warszawa

oferty firm ze Związku Agencji Pracy Tymczasowej

Pracuj w wakacje, może to początek kariery

Pracuj w wakacje, może to początek kariery

Poniżej ponad 300 ofert pracy tymczasowej do wzięcia "od zaraz". Przy nazwach agencji podajemy ich adresy www, tam znajdują się dokładne namiary oraz instrukcja, gdzie i jak się zgłaszać. Przy nazwach stanowisk podajemy orientacyjne zarobki (stawki brutto, jeśli nie zaznaczono inaczej).

Jak migrują Polacy

Badania pokazują że Polacy są mobilni i łatwo adaptują się do nowych warunków. Nadal naszymi wyborami rządzą jednak przekonania głęboko zakorzenione w polskiej tożsamości. Dlaczego operator koparki woli pracować w W. Brytanii niż w Polsce, nawet jeśli tutaj zarobiłby więcej?

Górnicza pięść. Kto rządzi związkami w kopalniach?

Mówią o sobie, że są adwokatami jednej strony i nawet jeśli ta strona nie do końca ma rację, to będą bronić jej interesów - portret przywódców górniczych zwiazków.

Polska Lista Płac 2003 odcinek drugi: pensje od 1300 do 2500 zł

. Ma 56 lat. 1650 zł - operator specjalistycznych urządzeń do obróbki metalu w rzeszowskiej fabryce. Zarabia o 150 zł mniej niż w ub. roku (obniżka płac w zakładzie). 40 lat, wykształcenie zawodowe. 1700 zł na rękę - umowa-zlecenie plus nadgodziny (ok. 400 zł) student IV roku informatyki w Warszawie

operator koparki warszawa - ogłoszenia z GazetaPraca.pl