normy zatrudnienia pielęgniarek

Marcin Gazda

Rynki pracy 2010

Rynki pracy 2010

Recesja powoli odpuszcza, ale ekonomiści ostrzegają przed nadmiernym optymizmem. Sytuacja na europejskich rynkach pracy będzie trudna jeszcze przez długi czas. Gdzie zatem można i warto zarabiać w 2010 r.? Przeczytaj nasz raport i... zdecyduj sam.

My w 2020 roku

Co wydarzy się przez najbliższe 10 lat? Czekają nas zmiany, ale nie drastyczne. Statystyki głoszą, że 90 proc. z nas dożyje roku 2020. W jakiej kondycji będzie nasza rodzina, jak będzie wyglądał charakter naszej pracy, kto wybije się na szczyt, a kto spadnie na dół drabiny społecznej? Czy Londyn nadal będzie wyznaczał kierunek i charakter globalnych zmian?

Sprawdź, ile pracujesz i co się Ci należy za pracę w nadgodzinach

Czy dostając pensję, wiesz za co ci zapłacono, a za co nie? Czy wiesz, jak dokładnie liczy się twój czas pracy? Jeśli masz wątpliwości, przeczytaj nasz poradnik.

Polska Lista Płac 2003 odcinek pierwszy: pensje od 0 do 1300 zł

), sporadycznie sprzeda rzeźbę, np. za 1 tys. zł. 1 081 zł - pielęgniarka w wiejskim ośrodku zdrowia koło Częstochowy. Dorabia prywatnie, opiekując się pacjentami w domach, robiąc im zastrzyki - nie chce powiedzieć, ile z tego ma. 1 105 zł - 52-letnia opiekunka osoby niepełnosprawnej zatrudniona przez opiekę

normy zatrudnienia pielęgniarek - ogłoszenia z GazetaPraca.pl