najbardziej opłacalne zawody w polsce

sprawdź też:

polska

PAP, bsn

Młodzi, niewykwalifikowani, bezrobotni

Młodzi, niewykwalifikowani, bezrobotni

Trzy czwarte rekrutujących pracodawców ma trudności ze znalezieniem pracowników spełniających ich wymagania, na rynku brakuje też nowych miejsc pracy - to najważniejsze wnioski III edycji badań Bilans Kapitału Ludzkiego*.

Lista Płac Zawodów

Kierowca w Trójmieście potrafi zarobić dwa razy więcej niż jego kolega w Warszawie, z kolei spawacz w Słupsku wyciąga co miesiąc trzy razy tyle, co nauczyciel w Lublinie. Sprawdziliśmy w 10 miastach Polski, zarobki przedstawicieli 30 najpopularniejszych zawodów. Porównaj swoje dochody i zobacz, w którym rejonie kraju zarobisz najwięcej!

Rekrutacja w internecie w 2009 roku

W 2009 roku zmniejszyła się ilość ogłoszeń o pracę zamieszczanych w internecie. Spadek nie jest jednak duży a do 10 najczęściej poszukiwanych zawodów dołączyły nowe: kierownik budowy i telemarketer.

Rok 2011 na rynku pracy

Rok 2011 na rynku pracy

wynagrodzenie brutto wynosiło 3682,19 zł, a najniższa krajowa 1386 zł brutto. Najbardziej prestiżowe zawody   Zarobki posłów: którzy najbogatsi?   Czy umiesz wpływać na ludzi?

Hostessa

, imprez integracyjnych, dostaje 100 - 150 złotych. Najbardziej opłacalne są zlecenia w stolicy. Tych, ze względu na różnicę cen, jest dość sporo. Ostatnio za obsługę gali boksu w Warszawie dostała 500 zł. Najwięcej dostaje za sesje zdjęciowe - od 500 zł do 1000 zł. Zwykle dorabia kilkaset złotych

Rodaku, zrób to sam

Białorusinkami i Ukrainkami, które przyjeżdżają do pracy w Polsce. Pani Luda była nauczycielką, ale od roku nie dostawała pensji, mąż podobnie. Pani Oksana ma małe dziecko i za każdym razem, gdy jedzie do Polski, przeżywa katusze, bo mała trzyma ją za rękę i błaga, by mama nie wyjeżdżała. To efekt wyboru tzw

najbardziej opłacalne zawody w polsce - ogłoszenia z GazetaPraca.pl