naczelnik nowa ruda

naczelnik nowa ruda - ogłoszenia z GazetaPraca.pl

Nowa Ruda

Nowa Ruda (niem. Neurode, dial. NoiroodeDialekt kłodzki w śląskiej testowej Wikipedii, czes. Nová Ruda) – miasto i gmina leżące w województwie dolnośląskim nad Włodzicą, w powiecie kłodzkim. Wchodząca w skład aglomeracji wałbrzyskiej.W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało

Nowa Ruda (województwo podkarpackie)

Nowa Ruda – część wsi Szwedy, w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie niżańskim, w gminie Jarocin.

Straszków (Nowa Ruda)

Straszków (niem. Leppelt) – część miasta Nowa Ruda w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim.W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa wałbrzyskiego. PołożenieStraszków położony jest w Sudetach Środkowych na południowy-wschód od Słupca.

Nowa Ruda (Ukraina)

Nowa Ruda (ukr. ????? ????) - wieś na Ukrainie, w rejonie maniewickim, w obwodzie wołyńskim.

Dekanat Nowa Ruda (2005)

Dekanat Nowa Ruda – zreorganizowany dekanat w rzymskokatolickiej diecezji świdnickiej. W pierwotnej formie przestał istnieć 11 czerwca 2007, w wyniku powstania dekanatów: Nowa Ruda i Nowa Ruda-SłupiecDekret o powstaniu nowych dekanatów w diecezji świdnickiej; dostęp: 15.09.2013. Parafie

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.