hannover

dane: Grafton Recruitment

Kelnerzy

Kelnerzy

Hannover 96

Hannover 96 – niemiecki klub piłkarski, z siedzibą w Hanowerze (Dolna Saksonia). HistoriaKlub został założony w 1896 roku, jego największym sukcesem były dwa tytuły mistrza Niemiec w okresie przed założeniem Bundesligi, w latach 1938 i 1954 oraz Puchar Niemiec w roku 1992, kiedy to zespół

Hannover Hauptbahnhof

Wejście na peron7 i 8 Hannover Hauptbahnhof – główny dworzec kolejowy w Hanowerze, w Dolnej Saksonii. Jeden z największych w Niemczech. Obsługuje dziennie około 250 tys. pasażerów.

Hannover Bismarckstraße

Hannover Bismarckstraße – stacja kolejowa w Hanowerze, w kraju związkowym Dolna Saksonia, w Niemczech. Znajdują się tu 2 perony.

Powiat Hannover

Powiat Hannover (niem. Landkreis Hannover) - utworzony w 1885 roku powiat, który został przyłączony 1 listopada 2001 do Regionu Hannover tworząc związek komunalny.

Hannover (ujednoznacznienie)

Hannover – nazwa pruskiej prowincji Hanower – niemieckie miasto Hannover – państwo wchodzące w skład Świętego Cesarstwa Rzymskiego Królestwo Hanoweru – państwo historyczne w Europie Region Hanower – związek komunalny Hannover – były powiat Hannover

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.

hannover

Ratusz
Uniwersytet Leibniza w HanowerzeDawny ratusz
Dworzec
Hanower (niem. Hannover) - miasto w Niemczech, stolica kraju związkowego Dolna Saksonia (niem. Niedersachsen) oraz związku komunalnego Region Hanower. Leży nad rzeką Leine. Rozwinięty przemysł środków transportu (samochody, lokomotywy, wagony), elektrotechniczny (zakłady Telefunken), chemiczny, włókienniczy, gumowy Continental AG i

więcej o hannover na pl.wikipedia.org