gazeta.praca.pl

red.

Kosztowny niezaangażowany pracownik

Kosztowny niezaangażowany pracownik

Warszawa, 28 października, PL - Startuje szósta edycja Badania Najlepsi Pracodawcy (BNP) w Polsce, część globalnego projektu Best Employers Study. Organizatorem badania jest Aon Hewitt.

Oszczędzają na szkoleniach

Sytuacja na rynku pracy zmienia się z miesiąca na miesiąc. Pracodawcy wolą wstrzymać podwyżki czy rekrutację niż zwalniać pracowników.

Gazeta.pl

został uruchomiony w 2001 roku, oferując początkowo informacje z 5 głównych dziedzin: Życie Prywatne, Praca i Pieniądze, Informacje i Wiedza, E-Market oraz Twój Internet. Na przestrzeni lat portal rozwijano – powstawały nowe serwisy tematyczne (m. in. Technologie.Gazeta.pl, Kobieta.Gazeta.pl

Gratka.pl

Gratka.pl - polski serwis ogłoszeniowy prowadzony przez firmę Polskapresse Sp. z o.o.. Uruchomiony w 2000 r. jest jednym z największych serwisów ogłoszeniowych w Polsce składającym się z 5 głównych kategorii: motoryzacja - moto.gratka.pl, dom i nieruchomości - dom.gratka.pl, praca - praca.gratka.pl

Charakteryzator

, sporządzonych przez scenografów, wykorzystuje także własną wiedzę i doświadczenia plastyczneCharakteryzator, GazetaPraca.pl. [dostęp: 2010-11-04]..

Luty 2007

się z przyjęciem dymisji dając czas na konsultacje. ([1], [2] – Gazeta.pl) 22 lutego 2007 Sąd Lustracyjny postanowił wszcząć postępowanie lustracyjne abp. Stanisława Wielgusa na jego prośbę. Biskup Tadeusz Pieronek skomentował decyzję sądu jako "niepotrzebną" uznając, że praca kościelnych komisji

Tomasz Burski

Opinii i „Gazetą Świąteczną”.Zmarł w 2001 roku po długiej chorobie, pozostawił żonę Lidię (zm. 2008)Zmarła Lidia Burska gazeta.pl i dwoje dzieci - Franciszka i Marynę.

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.