enea

PAP, kg

35 tys zł. za najlepszą pracę doktorską

35 tys zł. za najlepszą pracę doktorską

23 kwietnia br. odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursu na najlepsze prace dyplomowe i doktorskie ogłoszonego w październiku 2009 roku przez Enea. Zwycięzcy mogą liczyć na znaczące nagrody pieniężne.

Kobiety do męskich zawodów

- Jesteśmy lepiej wykształcone od mężczyzn, mamy umiejętności, które idealnie wpisują się w nowoczesny model zarządzania. W zasadzie nie ma powodów, żebyśmy miały mniejsze predyspozycje do obejmowania stanowisk kierowniczych. Naszą słabością jest to, że nie upominamy się o swoje - rozmowa z dr Ewą Lisowską ze Szkoły Głównej Handlowej, jedną z założycielek Międzynarodowego Forum Kobiet.

Kobieta w pracy: ile kosztuje bycie kobietą

Gdyby kobieta nie miała dzieci i nie była kobietą, pod koniec kariery mogłaby zarabiać nawet o 60 proc. więcej!

Czy premier opowiadał na giełdzie żarty?

prywatyzacji mają wynieść 3,1 mld zł i zapewnią je: Ruch i Pfleiderer Prospan oraz firmy z branży chemicznej i energetyki. W latach 2007-08 możliwe są przychody w wysokości 3-4 mld zł. Głównym zasobem prywatyzacyjnym pozostają spółki z sektora elektroenergetycznego i w szczególności Grupa ENEA - czytamy na

enea - ogłoszenia z GazetaPraca.pl

enea

Enea SA - polskie przedsiębiorstwo branży elektroenergetycznej z siedzibą w Poznaniu. Grupa kapitałowa Enea, dla której Enea SA jest jednostką dominującą działa w trzech obszarach rynku elektroenergetycznego:
wytwarzaniu (przede wszystkim Elektrownia Kozienice SA),
dystrybucji (Enea Operator SA),
handlu energią (Enea SA).
Holding Enea powstał z połączenia pięciu zakładów energetycznych (Poznań,

więcej o enea na pl.wikipedia.org