cysterny

red.

Skróty zadań 16. edycji

Skróty zadań 16. edycji

Wszystkie zadania znajdziesz na www.grasz.pl. Wystarczy rozwiązać jedno, żeby wygraż płatny staż w jednej z renomowanych firm.

Bursztynowy napój bogów

Nic tak nie gasi pragnienia jak kufel zimnego piwa. Znano je już w starożytności, a staropolski szlachcic wypijał go dziesięć razy więcej niż dziś przeciętny Polak. 25 maja to międzynarodowy dzień piwowara - warto poznać tajniki warzenia "od kuchni".

Oferty pracy a cyprze z serwisu: www.praca.gov.pl

Szczegółów należy szukać w Wojewódzkich Urzędach Pracy:

cysterny - ogłoszenia z GazetaPraca.pl

Linia kolejowa nr 912

Tor łączący nr 912 szerokotorowy – łączący stację Zabłotczyzna ze stacją przeładunkową paliw naftowych (na tor normalny oraz cysterny samochodowe) Oskierki

Linia kolejowa nr 911

Tor łączący nr 911 normalny tor – łączący stację Bernadczyzna ze stacją przeładunkową paliw naftowych (z toru szerokiego oraz na cysterny samochodowe) Oskierki.

Cysterna

Cysterna (z łac. cisterna, od cista paka; gr. kist?, kosz), zbiornik do gromadzenia i przechowywania cieczy, zwykle wody. Najczęściej cysterny służyły do gromadzenia deszczówki. Ich wielkość i pojemność zależała od potrzeb mieszkańców (od kilkunastu litrów do tysięcy metrów sześciennych

Impluvium

rurami do cysterny w podziemiach domu (była wykorzystywana np. do celów higieny osobistej).

Oskierki

Oskierki - baza przeładunkowa paliw (z toru szerokiego na normalny oraz na cysterny samochodowe - Baza Paliw nr 15 Narewka firmy Naftobazy sp. z o.o.) położona na terenie zamkniętym w Puszczy Ladzkiej w gminie Narewka, w województwie podlaskim, w Polsce.

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.