arimr praca

agataki, pap

ARiMR oszukuje pracowników? Obcięte pensje, praca w weekendy

ARiMR oszukuje pracowników? Obcięte pensje, praca w weekendy

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa nie płaci pracownikom obiecanych pensji i zmusza ich do pracy w soboty bez wpisywania się na listę obecności, aby uniknąć nadgodzin. Umowy są często zmieniane tak, że pracownicy nie są w stanie przewidzieć, ile właściwie zarobią.

Bezpłatne szkolenia: PUP i ARiMR pomogą w pisaniu wniosków do UE

Pracownicy nyskiego urzędu pracy razem z opolskim oddziałem ARiMR chcą pomóc zamieszkującym obszary wiejskie w przygotowaniu wniosków o unijne dotacje.

Do 100 tys. zł na działalność pozarolniczą na wsi

Handel, opieka nad dziećmi, naprawa maszyn czy agroturystyka - to tylko niektóre przykłady biznesu na wsi. Na rozpoczęcie takiej działalności można dostać do 100 tys. zł. Agencja we wtorek rozpoczęła nabór wniosków. Chętnych nie brakuje.

"GP": 1 mld euro na miejsca pracy na wsi

zależała od rodzaju prowadzonego biznesu. Jej wysokość będzie uzależniona tylko od liczby utworzonych miejsc pracy. Przedsiębiorca, który stworzy jedno lub dwa nowe miejsca pracy otrzyma pomoc w wysokości 100 tys. zł. W przypadku utworzenia trzech lub czterech takich miejsc ARiMR wypłaci 200 tys. zł. Jeśli

Nie tylko w urzędzie

miejsc pracy, projekty związane z ochroną środowiska itp. Szczegóły na www.axio.pl Program Aktywizacji Obszarów Wiejskich - Fundacja Wspomagania Wsi Rodzaj pomocy: pożyczka Dla kogo: osoby fizyczne i rolnicy na rozwój lub rozpoczęcie działalności gospodarczej. Finansowanie projektów zarówno w miastach

arimr praca - ogłoszenia z GazetaPraca.pl